تبلیغات
کسب درآمد اینترنتی
کسب درآمد اینترنتی در سایتهای بالا ثبت نام کنید و درآمد هنگفت اینترنتی کسب کنید -عکس بازیگر ایرانی خارجی- نرم افزار موبایل و کامپیوتر-دانلود آهنگ - چگونه از خارج کشور به ایران پول بفرستیم؟
 
در سایتهای بالا ثبت نام کنید و درآمد هنگفت اینترنتی کسب کنید -عکس بازیگر ایرانی خارجی- نرم افزار موبایل و کامپیوتر-دانلود آهنگ
صفحه نخست                 تماس با مدیر                    پست الکترونیک                   RSS                  ATOM
نظرات ()
نوشته شده توسط آدم بیكار در تاریخ پنجشنبه 12 مهر 1397

پس از تشدید تحریم‌ها، معمولا راه‌های نقل و انتقال پول محدودتر می‌شود. این موضوع شاید برای کسانی که قصد دارند از خارج از کشور به افرادی در داخل ایران پول بفرستند مشکل باشد اما در ادامه این مطلب از بورسینس یک راهکار پیشنهادی برای ارسال پول از خارج از کشور به داخل ایران ارائه می‌گردد.

توجه کنید بررسی هزینه‌ها و کارمزدهای این راهکار و همچنین موافق بودن با قوانین و مقررات کشورها به عهده کاربران گرامی است.

توضیح کلی روش انتقال پول از خارج به داخل ایران

در این روش، شخصی که در خارج کشور است از طریق سایت‌ها و سرویس‌هایی که در ادامه معرفی شده، اقدام به خرید بیت‌کوین می‌کند و سپس این بیت‌کوین را به کیف پول (والت) شخصی که در داخل ایران است منتقل می‌نماید.


فرد داخل ایران نیز با روشی که ذکر می‌شود می‌تواند بیت‌کوین را به فروش رسانده و به ریال تبدیل نماید.

برخی از مزایای این روش:

 • انتقال بیت‌کوین حداکثر در 1 یا 2 ساعت انجام می‌گیرد (در صورت تعیین کارمزد تراکنش مناسب)
 • خریداری بیت‌کوین با کارت اعتباری ویزا یا مستر یا آمریکن اکسپرس امکان‌پذیر است
 • امکان فروش بیت‌کوین در ایران به سادگی مقدور است

برخی از معایب این روش:

 • تعداد کمی از کشورها خرید و فروش بیت‌کوین را ممنوع کرده‌اند
 • نیاز به شناخت اولیه در استفاده از والت و کیف پول وجود دارد و شاید برای افرادی که با تکنولوژی آشنایی ندارند این روش مشکل باشد
 • وجود نوسانات در قیمت بیت‌کوین، می‌تواند مبلغ ریالی نهایی را کم یا زیاد کند

جزییات روش انتقال پول از خارج کشور به داخل ایران (از طریق بیت‌کوین)

برای این انتقال، اولین چیزی که هر دو طرف (ارسال کننده و دریافت کننده) نیاز دارند، والت یا کیف پول بیت‌کوین است.

البته در بسیاری از مواقع نیازی به ساخت والت جداگانه در سایت‌هایی همانند blockchain.com نیست و سرویس‌هایی که برای خرید و فروش بیت‌کوین استفاده می‌شوند، خود دارای یک والت داخلی هستند.

بنابراین گاهی اوقات نیاز نیست بیت‌کوین خریداری شده را ابتدا به کیف پول شخصی انتقال داده و سپس آنرا به گیرنده آن در ایران بفرستید، بلکه می‌توانید آدرس والت گیرنده بیت‌کوین در ایران را به عنوان آدرس دریافت بیت‌کوین، در سایتی که از آن بیت‌کوین خریداری می‌کنید وارد نمایید.

به این ترتیب با کاهش تعداد تراکنش‌ها، کارمزدهای کمتری پرداخت می‌کنید و مبلغ بیت‌کوین نیز سریعتر به دست شخص موردنظر در ایران می‌رسد.

گام‌های انتقال پول

1 – خرید بیت‌کوین از طریق سایت cex.io یا localbitcoins
2 – انتقال بیت‌کوین به والت شخصی گیرنده (یا آدرس بیت‌کوین گیرنده در سایت localbitcoins)
3 – فروش بیت‌کوین و دریافت ریال توسط گیرنده بیت‌کوین در ایران (از طریق سایت localbitcoins)

در ادامه شرح دقیق‌تر این گام‌ها را می‌توانید بخوانید:

1 – خرید بیت‌کوین از طریق سایت cex.io

فردی که در خارج از کشور است و قصد دارد مقداری پول به داخل ایران بفرستد، می‌تواند از طریق سایت‌ cex.ioبیت‌کوین را خریداری کند.

در این سایت معتبر امکان خرید بیت‌کوین با ویزا و مسترکارت وجود دارد. علاوه بر امکان خرید، این سایت یک پلتفرم معاملاتی نیز محسوب می‌شود و می‌توان در آن به خرید و فروش لحظه‌ای بیت‌کوین پرداخت.

پس از عضویت و ورود به حساب کاربری، می‌توان مقادیر مشخص شده یا مقدار دلخواه بیت‌کوین را با نرخ روز خریداری نمود.

خرید بیت کوین با کارت اعتباری

البته قبل از اینکار احراز هویت و تایید کارت مورد نظر باید انجام شود.

پس از خریداری بیت‌کوین، مقدار بیت‌کوین موردنظر به حساب شما در سایت cex.io اضافه می‌شود و می‌توانید آنرا مستقیما به آدرس بیت‌کوین (والت) گیرنده آن ارسال کنید.

2 – انتقال بیت‌کوین به والت شخصی گیرنده

شخص گیرنده بیت‌کوین می‌تواند آدرس والت شخصی خود را ارائه دهد یا اینکه با عضویت در سایت localbitcoins، آدرس بیت‌کوینی که در این سایت مخصوصا برای او ساخته شده را به ارسال کننده بیت‌کوین ارائه نماید.

سایت localbitcoins یک بازار بین‌المللی برای خرید و فروش بیت‌کوین است و امکان خرید مستقیم بیت‌کوین از طریق انواع روش‌های پرداخت (کارت اعتباری، گیفت کارت، ارزهای دیجیتال، نقدی و حضوری و…) امکان‌پذیر است.

خرید فوری بیت کوین

بنابراین به دلیل بین‌المللی بودن این سایت، حتی اگر شخص نخواهد از سایت‌هایی همانند cex.io استفاده کند، می‌تواند مستقیما در سایت localbitcoins از طریق روش پرداخت موردنظر خود، بیت‌کوین را خریداری کرده و به حساب بیت‌کوین گیرنده در سایت localbitcoins منتقل نماید.

3 – فروش بیت‌کوین و دریافت ریال توسط گیرنده بیت‌کوین در ایران

پس از اینکه گیرنده، بیت‌کوین را در سایت localbitcoins دریافت کرد، می‌تواند آنرا به خریدارانی که بیت‌کوین را خریداری می‌کنند بفروشد. این خریداران مبلغ معادل بیت‌کوین را به حساب بانکی و یا کارت شتاب فرد واریز می‌کنند.

شاید برایتان سوال باشد که چگونه می‌توان به localbitcoins اطمینان کرد؟

معاملات در این سایت از طریق اقداماتی که انجام گرفته با سهولت و اطمینان انجام می‌شود.

فرایند معامله به این صورت است:

1 – فروشنده بیت‌کوین آگهی‌های خرید بیت‌کوین را بررسی می‌کند و با توجه به شرایط خریدار، همانند حداقل و حداکثر معامله، میزان اعتبار کاربر، تعداد و حجم معاملات گذشته، یکی از خریداران بیت‌کوین را انتخاب می‌نماید.
2 – با کلیک روی دکمه Sell در روبروی آگهی موردنظر، وارد صفحه معامله شده و معادل ریالی یا مقدار بیت‌کوین موردنظر برای فروش را وارد کرده و معامله را آغاز می‌کند. با اینکار موجودی بیت‌کوین از حساب فروشنده کسر می‌شود و به حالت سپرده در می‌آید (escrow)
3 – فروشنده بیت‌کوین از طریق پنجره چت، مشخصات کارت بانکی یا حساب را به خریدار بیت‌کوین می‌فرستد و خریدار پس از واریز مبلغ، مشخصات واریز را به فروشنده بیت‌کوین ارائه می‌دهد.
4 – فروشنده بیت‌کوین با بررسی حساب بانکی خود و اطمینان از دریافت پول، با کلیک روی release bitcoin، بیت‌کوین را برای خریدار آزاد می‌کند تا در حساب خریدار اضافه شود.

در صورتی که شخص با کاربر معتبری که احراز هویت انجام داده و دارای سابقه معاملات بالاست وارد معامله شود، می‌تواند اطمینان حاصل کند که مشکلی به وجود نخواهد آمد. اما در صورت بروز مشکل، می‌توان برای معامله موردنظر درخواست Dispute را صادر کرد تا پشتیبانی سایت به اختلاف موردنظر رسیدگی کند.

سایر مطالب مرتبط با سایت localbitcoins :

روش خرید و فروش بیت‌کوین در localbitcoins 

نحوه ارسال آگهی خرید یا فروش بیت‌کوین در localbitcoins (معاملات با هدف کسب سود)

سخن آخر

در خصوص خرید بیت‌کوین و انتقال آن به حساب اشخاص در ایران، همه کارها را می‌توان از طریق سایت localbitcoins انجام داد، زیرا هر شخص در این سایت دارای یک حساب کاربری است که قابلیت دریافت، نگهداری و ارسال بیت‌کوین را داراست.

localbitcoins یکی از اولین سایت‌های خرید و فروش بیت‌کوین است که از سال 2013 کار خود را آغاز کرده و معاملات بسیار زیادی در این سایت انجام می‌شود. برای افزایش اعتماد سایر کاربران به شما، بهتر است فرایند احراز هویت را در این سایت انجام دهید و موبایل و ایمیل‌تان را تایید کنید، به این ترتیب کاربران بیشتری حاضر خواهند بود با شما وارد معامله شوند.

توجه کنید که بیت‌کوین را با هر مقداری می‌توان خریداری کرد، با این حال برای خرید و فروش‌های بسیار پرحجم، شاید نیاز باشد با چندین کاربر وارد معامله شوید.

امکان خرید بیت‌کوین و انتقال آن به حساب افراد در ایران، فرایند انتقال پول از خارج کشور به داخل ایران را بسیار ساده کرده و در بیشتر مواقع اینکار در 1 یا 2 ساعت قابل انجام است.

نوع مطلب : آموزش ، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ
مدیر وبلاگ : آدم بیكار
مطالب اخیر
نویسندگان
آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
 
   
کسب درآمد اینترنتی
کسب درآمد اینترنتی